RU UA
  • (067) 322-96-11
  • (044) 333-70-14
  • (067) 469-71-66
  • (095) 191-53-22
RU UA

Способи та форми оплати

Замовлення приймаються від юридичних та фізичних осіб. Замовлення має бути сформовано в інтернет-магазині за допомогою кошика покупця.

Оплата замовлення здійснюється тільки в гривнях. У зв'язку з нестабільним курсом валюти виставлений рахунок дійсний 1 добу.

На сайті вказані актуальні ціни, але ми допускаємо можливість технічних збоїв. Тому кінцева ціна завжди в тому рахунку, який висилає менеджер на оплату.


Форма оплати

Ми працюємо з двома формами оплати:

  • безготівкова - рахунок на оформлене замовлення виставляється тільки після того, як це замовлення буде зібрано. Обробка замовлень може займати до двох робочих днів. Тільки після цього менеджер зв'яжеться з вами для підтвердження замовлення і уточнення всіх організаційних питань щодо оплати та доставки. Рахунок із реквізитами для оплати відправляється за допомогою смс-повідомлення або листа на електронну пошту.
  • готівкова - у разі самовивозу замовлення є можливість оплатити його на касі в одному з наших магазинів.
Відправлення товару здійснюється протягом 2-х робочих днів з моменту надходження грошей на розрахунковий рахунок компанії.

Товар на касі відпускається тільки після оплати готівкою або карткою. Для придбання товару за безготівковим розрахунком - зверніться до свого менеджера з пн по пт з 10:00 до 18:00.

Щоб прискорити відправку - обов'язково вказуйте при оплаті номер свого замовлення на сайті.

 

Замовлений товар резервується на термін до 2 днів. Після закінчення цього терміну магазин не гарантує наявність замовленого товару. При наявності неоплаченого замовлення, наступне формується з погодженням менеджера.

Перед оплатою замовлення уточнюйте всі моменти, що Вас цікавлять. Фото товару може не відповідати дійсному вигляду, кольору, формі товару.  


Система знижок

На ціни, зазначені на сайті, діє додаткова система знижок (знижки не поширюються на акційний товар і обладнання, ціни, які виділені червоним кольором).

Таблиця знижок від суми покупки
знижки весела витівка від суми покупки

Таблиця індивідуальних знижок (за сумою покупок за квартал)
Персональні знижки Шарік Юа

Знижка від суми покупки разова, діє миттєво і поширюється тільки на поточну покупку. Індивідуальні знижки встановлюються один раз в квартал і діють протягом наступного кварталу, при цьому поширюються на покупку будь-якої суми. Якщо одноразова знижка в якійсь покупці перевищує індивідуальну, враховується та, яка більше.

Приклад
Якщо ви в 1-му кварталі зробили 7 покупок, сумарна вартість яких склала 17000 грн, то на 2-ий квартал вам буде присвоєна знижка в розмірі 11%. Вартість кожної вашої покупки, зробленої в 2-му кварталі, буде розрахована з урахуванням знижки. Вартість цих покупок не має значення, однак впливає на розрахунок індивідуальної знижки на наступний період. Якщо вартість якогось замовлення складе, наприклад, 13000 грн, на нього буде діяти знижка 13%.

Постійні знижки клієнтів встановлюються 10-го числа (у разі потрапляння на вихідний або святковий день - на наступний робочий день) першого місяця нового кварталу.

Ми залишаємо за собою право на зміну розміру знижки та умов її присвоєння в односторонньому порядку.

Усі претензії відносно розміру застосованої до Вашого замовлення знижки приймаються протягом двох тижнів. Щоб уникнути неточностей ми наполегливо рекомендуємо не множити акаунти на сайті, оскільки це ускладнює нарахування персональної знижки.

Об'єднання контрагентів в одну групу можливо в кількості, не більше 5 користувачів.

Документи на товар 

При відвантаженні товару покупцеві вкладається пакет документів з підписами і печатками продавця.

Важливо!
При отриманні замовлення від імені юридичної особи необхідно мати при собі довіреність від організації-замовника і паспорт. Разом із замовленням наш інтернет-магазин Шарік Юа надає повний пакет документів - замовлення, накладна і податкова накладна (для платників ПДВ).

Для нормальної роботи просимо Вас відразу відправляти нам наші підписані екземпляри.

Без наявності підписаних документів по зробленому відвантаженню наступне відвантаження не проводиться.

Авторизація
Реєстрація
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply
Нагадування паролю
test