RU UA
  • (067) 322-96-11
  • (044) 333-70-14
  • (067) 469-71-66
  • (095) 191-53-22
RU UA

Як це було

У 2007 році в Києві відкрився перший магазин товарів для свята "Весела витівка". Згодом мережа зросла, з'явився інтернет-магазин. Від самого початку компанія працювала тільки з кращими світовими виробниками повітряних кульок і святкових аксесуарів, тематичної атрибутики.

Свято - це ми

Зараз наша компанія, якій належать магазини товарів для свята "Весела витівка", є беззаперечним лідером ринку в даній галузі. В Україні ми є офіційними представниками провідних виробників повітряних куль та party-товарів, тому пропонуємо своїм покупцям найвигідніші ціни. Вся продукція ліцензована й сертифікована.

Асортиментна політика

Асортимент магазинів "Весела витівка" налічує більше 6000 товарів: повітряні кулі, святкова сервіровка, аксесуари до карнавальних костюмів, декор та прикраси. У нас завжди в наявності гелій та обладнання для роботи з ним. Ми напряму постачаємо продукцію таких торгових марок, як Belbal, Gemar, Anagram, Amscan, Flexmetal, Grabo, Dulcop, Agura, Qualatex, Northstar, PartyDeco. Частину асортименту займають ексклюзивні лінійки під торгівельною маркою "Весела витівка".

Все для свята в одному місці

Ми працюємо для того, щоб ви могли в одному магазині купити все необхідне для свого магазину чи будь-якого свого свята. Створюйте вечірки легко і без турбот. Обирайте тематику, в якій хочете відсвяткувати свое свято, і підбирайте у нас повітряні кулі, декорації, банери, посуд, прикраси інтер'єру. В магазинах ви відразу можете надути кульки гелієм або замовити у наших оформлювачів чарівну композицію або букет.

Авторизація
Реєстрація
Нагадування паролю
test