RU UA
  • (067) 322-96-11
  • (044) 333-70-14
  • (067) 469-71-66
  • (095) 191-53-22
RU UA

Як це було

У 2007 році в Києві відкрився перший магазин товарів для свята. Згодом мережа зросла, з'явився інтернет-магазин. Від самого початку компанія працювала тільки з кращими світовими виробниками повітряних кульок і святкових аксесуарів, тематичної атрибутики.

Свято - це ми

Зараз наша компанія, якій належать магазини товарів для свята, є беззаперечним лідером ринку в даній галузі. В Україні ми є офіційними представниками провідних виробників повітряних куль та party-товарів, тому пропонуємо своїм покупцям найвигідніші ціни. Вся продукція ліцензована й сертифікована.

Асортиментна політика

Асортимент магазинів налічує більше 6000 товарів: повітряні кулі, святкова сервіровка, аксесуари до карнавальних костюмів, декор та прикраси. У нас завжди в наявності гелій та обладнання для роботи з ним. Ми напряму постачаємо продукцію таких торгових марок, як Belbal, Gemar, Anagram, Amscan, Flexmetal, Grabo, Dulcop, Qualatex, Northstar, PartyDeco. Частину асортименту займають ексклюзивні лінійки під нашою торгівельною маркою.

Все для свята в одному місці

Ми працюємо для того, щоб ви могли в одному магазині купити все необхідне для свого магазину чи будь-якого свого свята. Створюйте вечірки легко і без турбот. Обирайте тематику, в якій хочете відсвяткувати свое свято, і підбирайте у нас повітряні кулі, декорації, банери, посуд, прикраси інтер'єру. В магазинах ви відразу можете надути кульки гелієм або замовити у наших оформлювачів чарівну композицію або букет.

Авторизація
Реєстрація
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply
Нагадування паролю
test