RU UA
  • (067) 322-96-11
  • (044) 333-70-14
  • (067) 469-71-66
  • (095) 191-53-22
RU UA

Що таке кульки лінколуни та як з ними працювати

Лінколун або лінк-о-лун - це латексна кулька зі спеціальним хвостиком зверху, який не наповнюється повітрям, коли сама куля надута. Унікальний дизайн цієї кульки призначений для з'єднання з іншими лінками та для створення конструкцій, таких як арки, тунелі, гірлянди, колони, стіни, 3д фігури і тд.

link_1.jpg

Існує велика кількість кольорів та відтінків латексних кульок цього типу, але доступні вони у двох розмірах - 6 та 13 дюймів. За типом забарвлення лінки діляться на пастель, кристал, металік, неон, хром, також бувають з малюнком.

Ряд переваг у роботі з лінк-о-лунами


Серед аеродизайнерів лінколуни цінуються завдяки можливості легко створювати святкові оформлення будь-яких масштабів, але слід також виділити інші плюси:

- швидке складання фігур та конструкцій через особливості поєднань у техніках роботи з цим типом куль;
- підходять для роботи як з повітрям, так і з гелієм;
- для зв'язування кульок не потрібна стрічка або інші додаткові матеріали;
- кулі легкі у використанні та конструюванні фігур, а також мобільніші при транспортуванні вже готових оформлень або їх деталей.

Базова техніка об'єднання двох кульок


Процес зв'язування лінк-о-лунів виглядає наступним чином:

1. Виберіть дві латексні кульки.

2. Візьміть першу, надуйте її за допомогою насоса або компресора та зав'яжіть пуцку.

3. Візьміть другий лінколун та надуйте його. Після надування латексної кулі немає необхідності її зав'язувати, щільно стисніть горлечко та обкрутіть навколо верхнього хвостика першого лінка кілька разів, а після - зав'яжіть вузол.

Створення фотозони з лінколунів


Разом із Веронікою Голубєвою, амбасадором Gemar в Україні, підготували ряд майстер-класів зі створення великої фотозони із латексних кульок. У серії відео уроків показуємо як створювати панно, машину, куб, веселку та повітряну кулю, а також ділимося секретами по роботі з лінками!Купити латексні кульки лінк-о-луни >>>
Комментарии покупателей
Отзывы отсутствуют
init
ФИО
Текст
Авторизація
Реєстрація
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply
Нагадування паролю
test